Strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Szczegóły w Polityce prywatności.
Zgoda

O FIRMIE

subpage image

Biuro MM świadczy usługi księgowe i doradcze na terenie Elbląga, powiatu elbląskiego i nie tylko. Swoją ofertę kierujemy do przedsiębiorstw (zarówno jednoosobowych, jak i spółek prawa handlowego, fundacji czy stowarzyszeń) i osób prywatnych, zapewniając klientom pełne i kompleksowe działanie. Priorytetową kwestią jest dla nas kontakt z Klientem, identyfikacja Jego potrzeb oraz zadowolenie z oferowanych przez nas usług. Nasi Klienci mogą liczyć na stały kontakt oraz udzielanie bieżącego wsparcia merytorycznego. Posiadamy bogate doświadczenie w prowadzeniu przedsiębiorstw o różnej formie organizacyjnej.

 

Fundamentem naszych usług jest prowadzenie księgowości. Jednak, biorąc pod uwagę zmodym przedsiębiorcom pomagamy stawiać pierwsze kroki, długoletnim wskazujemy najlepsze drogi rozwoju. Jesteśmy przy tym zobowiązane do postępowania zgodnie z najwyższymi standardami pracy księgowego i etyki zawodowej.

Posiadamy licencję Ministerstwa Finansów nr 42056/2010 uprawniającą nas do prowadzenia biura rachunkowego.

Świadczone przez nas usługi księgowe są objęte ubezpieczeniem OC.
Jesteśmy członkiem Stowarzyszenia Księgowych w Polsce (nr legitymacji  282/07 i 283/07). Co to oznacza dla naszych Klientów? Stale się szkolimy, jesteśmy na bieżąco ze wszystkimi zmianami w przepisach prawnych.

Działamy zgodnie z przepisami dotyczącymi ochrony danych osobowych, zapewniamy Państwu całkowitą poufność informacji oraz indywidualne podejście.

Dla nas najważniejszy jest Klient, jego problemy i potrzeby, dlatego nie pozostawiamy nikogo bez odpowiedzi czy pomocy. Nasze usługi oparte są na latach doświadczeń, praktyki, ale także na odpowiednim podejściu do każdego klienta. Każda osoba jest dla nas wyjątkowa i podchodzimy do niej indywidualnie.

Korzystaj z doświadczenia i wieloletniej praktyki.
Zapraszamy do współpracy!