Strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Szczegóły w Polityce prywatności.
Zgoda

INNE USŁUGI

subpage image

Napiszemy wniosek o dotację z Urzędu Pracy na rozwój działalności. Ofertę kierujemy do przyszłych przedsiębiorców, która polega na profesjonalnym i kompleksowym pozyskaniu środków na rozpoczęcie działalności gospodarczej z Powiatowego Urzędu Pracy w ramach dotacji. Nasze doradztwo obejmuje napisanie wniosku oraz biznesplanu na aktualnych formularzach koniecznych do wypełnienia, którymi kieruje się komisja z Urzędu Pracy pod kątem weryfikacji formalno-prawnym oraz merytorycznym.

Oferujemy przedsiębiorcom profesjonalną i kompleksowa usługę w zakresie pozyskania środków na:

- dofinansowanie szkoleń zarówno pracowników jak i pracodawców (KFS)
- refundacje doposażenia stanowiska pracy
- staże
- prace interwencyjne

Oferujemy usługi doradztwa w zakresie pozyskiwania pożyczek z funduszy unijnych i innych środków z budżetu państwa. Pożyczki dla Przedsiębiorców i osób planujących otworzyć działalność gospodarczą stanowią bardzo atrakcyjną formę finansowania rozwoju firmy. Oferta naszych usług obejmuje wykonanie analizy wnioskodawcy z punktu widzenia możliwości uzyskania dofinansowania w zakresie diagnozy jego stanu, potrzeb i celów strategicznych firmy. Przygotujemy stosowny wniosek wraz z wymaganymi załącznikami i kompletem dokumentów.